Çayırova Palyaço Kiralama - Pinyata

Palyaçolarımız katılacakları etkinlikte, doğum günü kutlamalarında nasıl davranacakları ve etkinliği nasıl canlandıracakları konusunda oldukça tecrübelilerdir. Kocaelinin en eski ekiplerinden biri olarak esprili diyaloglarla, ilginç davranışlarla hemen herkesle samimim diyaloglara girebilmektedirler.

Palyaço Kiralama - Pinyata organizasyon ve düzenlemelerinizi çok uygun fiyatlar ile gerçekleştiriyoruz. Palyaço Kiralama - Pinyata ihtiyacınız için Çayırova tüm bölgelerinde her zaman yanınızdayız. Bize ulaşın, fiyat ve bilgi verelim. Size özel paket programlarımızla sizlere en uygun koşullarda mümkün olan en kaliteli hizmeti sunmaktayız.

  Hemen Arayın: 0532 432 03 82

Ürün Seçim Politikamız

Kullandığımız ürünlerin TSE ve ISO belgelerine sahip olmalarına dikkat ediyoruz. Kalitesiz ürün, sağlıksız üründür. Bizimle çalıştığınızda aklınız geride kalmayacak.

Bu konu bizim uzmanlık alanımız

Palyaço Kiralama - Pinyata işi basit değildir, Uzman bir kadro, emek, devamlı çalışma gerektirir. Bunu biliyoruz ve sizin için en iyisini sunmak için devamlı kendimizi geliştiriyoruz.

  • Akse Palyaço Kiralama - Pinyata
  • Atatürk Palyaço Kiralama - Pinyata
  • Çayırova Palyaço Kiralama - Pinyata
  • Cumhuriyet Palyaço Kiralama - Pinyata
  • Emek Palyaço Kiralama - Pinyata
  • İnönü Palyaço Kiralama - Pinyata
  • Özgürlük Palyaço Kiralama - Pinyata
  • Şekerpınar Palyaço Kiralama - Pinyata
  • Yeni Palyaço Kiralama - Pinyata

Forum & Yorumlarınız :

Ferhat Tepe
İyi günler, istediğim bir şey vardı olursa kardeşime palyaço getirecektim. İsteğim olduğuna göre palyaçoyu getirebilirim. Annemleri aradım evi hazırlayacaklar. Palyaço hangi gün müsaitse o gün için ev dekore edilecek. Kardeşim bu hafta okula gitmeyecek. Öğretmeni rahatsızlanmış ana sınıfı olduğundan galiba çocuklar bir hafta gelmesin demiş. Tam da denk geldi. İnşallah palyaçoda hafta içi bir gün müsaittir.
Kocaeli 7/24 Organizasyon
Ferhat bey irtibat numaramızdan iletişime geçtiğinizde palyaço istediğiniz gün adresinizde olacak.
İZZETTİN İMAŞ
MERHABALAR.Yaşadığım KOCAELİ ilinin çocuk esirgeme yurduna zaman zaman neşelen meleri ve moral olması açısından PALYAÇO Ekibi kiralayıp bu çocukların birazda olsa neşelenmelerine vesile olmak istiyoruz.Bu palyaçoların yaptıkları boyalar sağlıklı mı Bize bu konuda yardımcı olur musunuz şimdiden TEŞEKKÜRLER.
Kocaeli 7/24 Organizasyon
SELAMLAR İzzetin bey.Öncelikle teşekkürler.Sizler bizleri irtibat numaralarımızdan ararsanız.Bizim yetkili arkadaşlar sizlerle gereken bilgileri vereceklerdir.SAYGILARIMLA.
Gazanfer Tarın
iyi akşamlar bizim bir piknik organizasyonu olacaktı firmamızın pikniğe gelen ailelerin çocukları ile orada ilgilenecek bay bayan palyançolar lazım bize yardımcı olabilir misiniz
Kocaeli 7/24 Organizasyon
iyi akşamlar çocuklarla ilgilenecek onlarla orada çeşitli aktiviteler yapacak palyaçomuz mevcuttur, detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz
Basri Ş.
Açılışımız olacak şehir merkezinde 2 palyaço istiyorum böyle mağazamızın önünde dikkat çekecek sokaktan geçen insanları mağazımıza toplayacak o tarz şeyleri yapacak palyaçonun fiyatı nedir
Kocaeli 7/24 Organizasyon
Basri bey istediğiniz özellikte palyaço arkadaşımız mevcut iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz

7 + 4 =

Bize Ulaşın

Fiyat ve Bilgi Almak İçin
0532 432 03 82

Ödüllerimiz ve Referanslar

Fotoğraflar

Fotoğraflar

Fotoğraflar

Etiket Bulutu