Çayırova Lokma ve Pişi Dağıtım Ekibi Kiralama

İkramının kolay olması, tek atımlıkla pratik tatlılar içerisinde yer alan, geleneğimizin baş tatlıları arasında geçen lokma tatlısı, birçok amaç için yapılır. Genellikle büyük mevlüt ve davetlerde hayır tatlısı olarak dağıtılan lokma, atalarımızdan kalan bir miras niteliğindedir. Mübarek günlerde evde veya camide dağıtılan bu geleneksel tatlımız, birlikteliğimizin pekişmesine vesile olduğu gibi, bu tatlı sayesinde vefat etmiş yakınlarımız da hatırlanarak onların ruhuna dua ediliyor. Bu kolay ve lezzetli tatlı sayesinde değerlerimizi, örfümüzü bir kez daha hatırlayarak çocuklarımıza da gelecekte büyüklerinin ruhu için, kendilerinin sevap kazanması için ne yapılması gerektiğinin yolunu da göstermiş oluyoruz. Ölmüşlerinize ya da kandil günlerinde hayır yapmak için lokması döktürmek isterseniz hijyen kurallarına uygun olarak hazırladığımız ve herkesin beğenisini kazanan lokmalarımızla sizlerin de hizmetinizde bulunuruz.

Lokma ve Pişi Dağıtım Ekibi Kiralama organizasyon ve düzenlemelerinizi çok uygun fiyatlar ile gerçekleştiriyoruz. Lokma ve Pişi Dağıtım Ekibi Kiralama ihtiyacınız için Çayırova tüm bölgelerinde her zaman yanınızdayız. Bize ulaşın, fiyat ve bilgi verelim. Size özel paket programlarımızla sizlere en uygun koşullarda mümkün olan en kaliteli hizmeti sunmaktayız.

  Hemen Arayın: 0532 432 03 82

Ürün Seçim Politikamız

Kullandığımız ürünlerin TSE ve ISO belgelerine sahip olmalarına dikkat ediyoruz. Kalitesiz ürün, sağlıksız üründür. Bizimle çalıştığınızda aklınız geride kalmayacak.

Bu konu bizim uzmanlık alanımız

Lokma ve Pişi Dağıtım Ekibi Kiralama işi basit değildir, Uzman bir kadro, emek, devamlı çalışma gerektirir. Bunu biliyoruz ve sizin için en iyisini sunmak için devamlı kendimizi geliştiriyoruz.

  • Akse Lokma ve Pişi Dağıtım Ekibi Kiralama
  • Atatürk Lokma ve Pişi Dağıtım Ekibi Kiralama
  • Çayırova Lokma ve Pişi Dağıtım Ekibi Kiralama
  • Cumhuriyet Lokma ve Pişi Dağıtım Ekibi Kiralama
  • Emek Lokma ve Pişi Dağıtım Ekibi Kiralama
  • İnönü Lokma ve Pişi Dağıtım Ekibi Kiralama
  • Özgürlük Lokma ve Pişi Dağıtım Ekibi Kiralama
  • Şekerpınar Lokma ve Pişi Dağıtım Ekibi Kiralama
  • Yeni Lokma ve Pişi Dağıtım Ekibi Kiralama

Forum & Yorumlarınız :

Tufan Büyük
İyi günler, kolay gelsin bayramdan sonra lokma dağıtılmasını istiyorum. Bir kaza atlattık çok şükür onun hayrını yapmamız gerekiyor. Bayramda sanırım ekibiniz çalışmıyordur hem çalışan olsa bile dağıtım yapacak insan olmaz herkes bir yerlerde olur. Sokaklarda boş olur diye bayram sonrasına erteledim ama bayramdan sonrada hemen vakit geçmeden yapılsın isterim. İnönünde yaşıyorum kaç kişilik lokma yapılması lazım ne kadar önerirsiniz, cuma günü olursa daha iyi olur sanırım. Bende tadına bakmış olurum hem.
Kocaeli 7/24 Organizasyon
Merhaba Tufan bey ekip arkadaşımız istediğiniz gün ve saatte lokma dökümünü yapması için lütfen telefonla bize ulaşınız, iyi günler.
Zübeyde Parlak
Bu cuma lokma hayrına niyet ettim fakat geç kaldım mı. Üç aylarda cumaları çok kalabalık oluyor dediler. Daha hafta başı dedim ama kaç yeri aradıysam müsait değillermiş. En son sizin siteyi gördüm aramadan önce mesaj atayım eğer boşta arkadaş yoksa artık haftaya kalacak. Çayırova'dayım bizim buradaki camide dağıtılmasını istiyorum. 1000 kişilik lokma fiyatınız nedir? Gelecek ayda hem lokma hem de pişi olarakta hayır isteyeceğim. Genel olarak fiyatları söylerseniz ben ona göre bütçemi ayarlarım.
Kocaeli 7/24 Organizasyon
Zübeyde hanım ekibimiz müsaittir. Sitemizde bulunan irtibat numaramızdan bize ulaştığınızda size detaylı bilgi vereceğiz.
Büşra Uğur
kolay gelsin ben hayrına Ramazan ayında lokma döktürmek istiyorum izmit merkez de olacak nasıl yapıyorsunuz
Kocaeli 7/24 Organizasyon
merhaba büşra hanım bize sayı belirtiyorsunuz bizde sizlere ona göre fiyat teklifimizi sunuyoruz
Harun Ilıcalı
önümüzde ki hafta cuma günü namaz çıkışı caminin avlusunda lokma ikram etmek istiyorum lokmaları siz mi getiriyorsunuz biz mi alıyoruz
Kocaeli 7/24 Organizasyon
merhaba harun bey bizi arayın detayları konuşalım sizlere yardımcı olmak isteriz

8 + 7 =

Bize Ulaşın

Fiyat ve Bilgi Almak İçin
0532 432 03 82

Ödüllerimiz ve Referanslar

Fotoğraflar

Fotoğraflar

Fotoğraflar

Etiket Bulutu