Dilovası Lokma ve Pişi Dağıtım Ekibi Kiralama

İkramının kolay olması, tek atımlıkla pratik tatlılar içerisinde yer alan, geleneğimizin baş tatlıları arasında geçen lokma tatlısı, birçok amaç için yapılır. Genellikle büyük mevlüt ve davetlerde hayır tatlısı olarak dağıtılan lokma, atalarımızdan kalan bir miras niteliğindedir. Mübarek günlerde evde veya camide dağıtılan bu geleneksel tatlımız, birlikteliğimizin pekişmesine vesile olduğu gibi, bu tatlı sayesinde vefat etmiş yakınlarımız da hatırlanarak onların ruhuna dua ediliyor. Bu kolay ve lezzetli tatlı sayesinde değerlerimizi, örfümüzü bir kez daha hatırlayarak çocuklarımıza da gelecekte büyüklerinin ruhu için, kendilerinin sevap kazanması için ne yapılması gerektiğinin yolunu da göstermiş oluyoruz. Ölmüşlerinize ya da kandil günlerinde hayır yapmak için lokması döktürmek isterseniz hijyen kurallarına uygun olarak hazırladığımız ve herkesin beğenisini kazanan lokmalarımızla sizlerin de hizmetinizde bulunuruz.

Lokma ve Pişi Dağıtım Ekibi Kiralama organizasyon ve düzenlemelerinizi çok uygun fiyatlar ile gerçekleştiriyoruz. Lokma ve Pişi Dağıtım Ekibi Kiralama ihtiyacınız için Dilovası tüm bölgelerinde her zaman yanınızdayız. Bize ulaşın, fiyat ve bilgi verelim. Size özel paket programlarımızla sizlere en uygun koşullarda mümkün olan en kaliteli hizmeti sunmaktayız.

  Hemen Arayın: 0532 432 03 82

Ürün Seçim Politikamız

Kullandığımız ürünlerin TSE ve ISO belgelerine sahip olmalarına dikkat ediyoruz. Kalitesiz ürün, sağlıksız üründür. Bizimle çalıştığınızda aklınız geride kalmayacak.

Bu konu bizim uzmanlık alanımız

Lokma ve Pişi Dağıtım Ekibi Kiralama işi basit değildir, Uzman bir kadro, emek, devamlı çalışma gerektirir. Bunu biliyoruz ve sizin için en iyisini sunmak için devamlı kendimizi geliştiriyoruz.

 • Çerkeşli Köyü Lokma ve Pişi Dağıtım Ekibi Kiralama
 • Cumhuriyet Lokma ve Pişi Dağıtım Ekibi Kiralama
 • Demirciler Köyü Lokma ve Pişi Dağıtım Ekibi Kiralama
 • Diliskelesi Lokma ve Pişi Dağıtım Ekibi Kiralama
 • Fatih Lokma ve Pişi Dağıtım Ekibi Kiralama
 • Kayapınar Lokma ve Pişi Dağıtım Ekibi Kiralama
 • Köseler Köyü Lokma ve Pişi Dağıtım Ekibi Kiralama
 • Mimar Sinan Lokma ve Pişi Dağıtım Ekibi Kiralama
 • Orhangazi Lokma ve Pişi Dağıtım Ekibi Kiralama
 • Tavşancıl Lokma ve Pişi Dağıtım Ekibi Kiralama
 • Tavşancıl Yeni Lokma ve Pişi Dağıtım Ekibi Kiralama
 • Tepecik Köyü Lokma ve Pişi Dağıtım Ekibi Kiralama
 • Turgut Özal Lokma ve Pişi Dağıtım Ekibi Kiralama
 • Yahya Kaptan Lokma ve Pişi Dağıtım Ekibi Kiralama
 • Yeni Yıldız Lokma ve Pişi Dağıtım Ekibi Kiralama

Forum & Yorumlarınız :

Emel Fındık
İyi günler çocuğumun sünnet düğününden sonra gelen misafirlere lokma ikram etmek istiyorum. 500-1000 kişilik arasında davetli olacak. Yemek veremeyeceğiz çok masraflı oluyor. Ama hiç hayır yapmadan da olsun istemiyoruz. Bir gün önce kına olacak çocuklar biz kendi aramızda eğleniriz evin bahçesi müsait rahatça insanlar oynayabilir. Ertesi günü sünnet gezdirmesi olacak konvoy olacak o kadar onca kişiye sadece çay, kuru pasta ikram etmek olmaz. Tatlı ve tuzlu olarak yapmanızı istiyorum. Hemen yapıldığı gibi dağıtılsın konuklar sıcak sıcak yesin.
Kocaeli 7/24 Organizasyon
Emel hanım organizasyonunuzda lezzetli lokma ve pişiler için sitemizde bulunan irtibat numarasından iletişime geçmenizi bekliyoruz.
Feyzi Tanışman
İyi günler bu sene hepimiz için çok zor geçti. O kadar badireler atlattık ki neyse sonunda rahata kavuştuk. Bunun üzerine hayır yapalım dedik. Lokmada karar verdik. Lokmaları halka şeklinde istiyoruz. Daha büyük olur hem yenmeside çok daha güzel oluyor. 500 kişilik düşündük ama 750'ye kadar çıkabilir biraz fiyata görede karar vermiş olacağız. Diliskelesinde ikamet ediyoruz. Fiyatlarınız ne kadar bize yardımcı olacak mısınız?
Kocaeli 7/24 Organizasyon
Feyzi bey fiyatlarımız uygundur merak etmeyiniz. Telefonla bize ulaştığınızda size detaylı bilgi vereceğiz, kolay gelsin, iyi günler.
Tarkan Yavaş
Ramazan çadırında iftarlık için lokma döktürmek istiyorum ama kaç kişi olacağını bilemiyorum siz tahmini olarak bilirsiniz sanırım ve bunun fiyatı ne olur
Kocaeli 7/24 Organizasyon
merhaba tarkan bey istediğiniz sayıda lokma dökebiliyoruz tahmini bir sayı vermeniz bizim için yeterli
Büşra Uğur
kolay gelsin ben hayrına Ramazan ayında lokma döktürmek istiyorum izmit merkez de olacak nasıl yapıyorsunuz
Kocaeli 7/24 Organizasyon
merhaba büşra hanım bize sayı belirtiyorsunuz bizde sizlere ona göre fiyat teklifimizi sunuyoruz

9 + 8 =

Bize Ulaşın

Fiyat ve Bilgi Almak İçin
0532 432 03 82

Ödüllerimiz ve Referanslar

Fotoğraflar

Fotoğraflar

Fotoğraflar

Etiket Bulutu