Derince Lokma ve Pişi Dağıtım Ekibi Kiralama

İkramının kolay olması, tek atımlıkla pratik tatlılar içerisinde yer alan, geleneğimizin baş tatlıları arasında geçen lokma tatlısı, birçok amaç için yapılır. Genellikle büyük mevlüt ve davetlerde hayır tatlısı olarak dağıtılan lokma, atalarımızdan kalan bir miras niteliğindedir. Mübarek günlerde evde veya camide dağıtılan bu geleneksel tatlımız, birlikteliğimizin pekişmesine vesile olduğu gibi, bu tatlı sayesinde vefat etmiş yakınlarımız da hatırlanarak onların ruhuna dua ediliyor. Bu kolay ve lezzetli tatlı sayesinde değerlerimizi, örfümüzü bir kez daha hatırlayarak çocuklarımıza da gelecekte büyüklerinin ruhu için, kendilerinin sevap kazanması için ne yapılması gerektiğinin yolunu da göstermiş oluyoruz. Ölmüşlerinize ya da kandil günlerinde hayır yapmak için lokması döktürmek isterseniz hijyen kurallarına uygun olarak hazırladığımız ve herkesin beğenisini kazanan lokmalarımızla sizlerin de hizmetinizde bulunuruz.

Lokma ve Pişi Dağıtım Ekibi Kiralama organizasyon ve düzenlemelerinizi çok uygun fiyatlar ile gerçekleştiriyoruz. Lokma ve Pişi Dağıtım Ekibi Kiralama ihtiyacınız için Derince tüm bölgelerinde her zaman yanınızdayız. Bize ulaşın, fiyat ve bilgi verelim. Size özel paket programlarımızla sizlere en uygun koşullarda mümkün olan en kaliteli hizmeti sunmaktayız.

  Hemen Arayın: 0532 432 03 82

Ürün Seçim Politikamız

Kullandığımız ürünlerin TSE ve ISO belgelerine sahip olmalarına dikkat ediyoruz. Kalitesiz ürün, sağlıksız üründür. Bizimle çalıştığınızda aklınız geride kalmayacak.

Bu konu bizim uzmanlık alanımız

Lokma ve Pişi Dağıtım Ekibi Kiralama işi basit değildir, Uzman bir kadro, emek, devamlı çalışma gerektirir. Bunu biliyoruz ve sizin için en iyisini sunmak için devamlı kendimizi geliştiriyoruz.

 • Çavuşlu Köyü Lokma ve Pişi Dağıtım Ekibi Kiralama
 • Çenedağ Lokma ve Pişi Dağıtım Ekibi Kiralama
 • Çınarlı Lokma ve Pişi Dağıtım Ekibi Kiralama
 • Deniz Lokma ve Pişi Dağıtım Ekibi Kiralama
 • Dumlupınar Lokma ve Pişi Dağıtım Ekibi Kiralama
 • Fatih Sultan Lokma ve Pişi Dağıtım Ekibi Kiralama
 • Geredeli Köyü Lokma ve Pişi Dağıtım Ekibi Kiralama
 • İbnisina Lokma ve Pişi Dağıtım Ekibi Kiralama
 • Karagöllü Köyü Lokma ve Pişi Dağıtım Ekibi Kiralama
 • Kaşıkçı Köyü Lokma ve Pişi Dağıtım Ekibi Kiralama
 • Mersincik Lokma ve Pişi Dağıtım Ekibi Kiralama
 • Sırrıpaşa Lokma ve Pişi Dağıtım Ekibi Kiralama
 • Tahtalı Köyü Lokma ve Pişi Dağıtım Ekibi Kiralama
 • Terziler Köyü Lokma ve Pişi Dağıtım Ekibi Kiralama
 • Toylar Köyü Lokma ve Pişi Dağıtım Ekibi Kiralama
 • Yavuz Sultan Lokma ve Pişi Dağıtım Ekibi Kiralama
 • Yenikent Lokma ve Pişi Dağıtım Ekibi Kiralama

Forum & Yorumlarınız :

Hülya Nalbant
Kolay gelsin annem kardeşim için hayır yapmak istediğini söyledi benimde aklıma lokma döktürme geldi. Camide lokma ikram edilirse makbule geçer. Ben memlekette bir kaç kez lokma hayrı yaptırmıştım ama burada bir adres bilmiyorum. Sitenizi gördüm ve buradan sanki lezzetli lokmalar yapılacakmış gibi geldi. En kötüsü ise hiç değilse burayı denedik ve olmadı deriz ama lütfen olabildiğince lezzetli lokmalar yapın bizimde içimize sinsin, annemin de hoşuna gitsin. Dumlupınar mahallesindeyiz bu arada.
Kocaeli 7/24 Organizasyon
Hülya hanım Dumlupınar mahallesinde istediğiniz gibi lezzetli lokmalar yapacağımıza emin olabilirsiniz. Lütfen bizimle telefonla iletişime geçin.
Bilal Naimoğlu
Kolay gelsin bizde diğerleri gibi lokma yaptırmak için sizden yardım isteyecektik. Babamızın ölüm vefat yıl dönümünde olsun istiyoruz. Haftaya perşembe oluyor. İkindi namazından sonra cemaate mahalleye gelen geçene verilsin sevaba girelim. 1000 kişilik istiyoruz. Bazen tuzlu olanıda seviliyormuş. Eğer uygun görürseniz çok değil ama az bir kısmıda tuzlu olabilir. Bunun için bizim yapmamız gereken birşey var mı? Dağıtım herşey sizde mi, ilk defa yaptıracağımız için bir bilgimiz yok.
Kocaeli 7/24 Organizasyon
Bilal bey istediğiniz kadar hem tatlı hem tuzlu yapıyoruz. Rezervasyon için lütfen irtibat numaramızdan iletişime geçin.
Harun Ilıcalı
önümüzde ki hafta cuma günü namaz çıkışı caminin avlusunda lokma ikram etmek istiyorum lokmaları siz mi getiriyorsunuz biz mi alıyoruz
Kocaeli 7/24 Organizasyon
merhaba harun bey bizi arayın detayları konuşalım sizlere yardımcı olmak isteriz
Tuncay Müftüoğlu
rahmetli dedemin kırkı çıkması münasebetiyle mahallemde evim önünde lokma dağıtım ekibi istiyorum böyle gelen komşularımıza lokma dağıtsınlar yalnız gelirken tabak çatal getiriyorsunuz değil mi
Kocaeli 7/24 Organizasyon
merhaba tuncay bey gelirken malzemelerimizle eksiksiz bir şekilde geliyoruz bizi aramanızı tavsiye ediyoruz

2 + 1 =

Bize Ulaşın

Fiyat ve Bilgi Almak İçin
0532 432 03 82

Ödüllerimiz ve Referanslar

Fotoğraflar

Fotoğraflar

Fotoğraflar

Etiket Bulutu