Darıca Lokma ve Pişi Dağıtım Ekibi Kiralama

İkramının kolay olması, tek atımlıkla pratik tatlılar içerisinde yer alan, geleneğimizin baş tatlıları arasında geçen lokma tatlısı, birçok amaç için yapılır. Genellikle büyük mevlüt ve davetlerde hayır tatlısı olarak dağıtılan lokma, atalarımızdan kalan bir miras niteliğindedir. Mübarek günlerde evde veya camide dağıtılan bu geleneksel tatlımız, birlikteliğimizin pekişmesine vesile olduğu gibi, bu tatlı sayesinde vefat etmiş yakınlarımız da hatırlanarak onların ruhuna dua ediliyor. Bu kolay ve lezzetli tatlı sayesinde değerlerimizi, örfümüzü bir kez daha hatırlayarak çocuklarımıza da gelecekte büyüklerinin ruhu için, kendilerinin sevap kazanması için ne yapılması gerektiğinin yolunu da göstermiş oluyoruz. Ölmüşlerinize ya da kandil günlerinde hayır yapmak için lokması döktürmek isterseniz hijyen kurallarına uygun olarak hazırladığımız ve herkesin beğenisini kazanan lokmalarımızla sizlerin de hizmetinizde bulunuruz.

Lokma ve Pişi Dağıtım Ekibi Kiralama organizasyon ve düzenlemelerinizi çok uygun fiyatlar ile gerçekleştiriyoruz. Lokma ve Pişi Dağıtım Ekibi Kiralama ihtiyacınız için Darıca tüm bölgelerinde her zaman yanınızdayız. Bize ulaşın, fiyat ve bilgi verelim. Size özel paket programlarımızla sizlere en uygun koşullarda mümkün olan en kaliteli hizmeti sunmaktayız.

  Hemen Arayın: 0532 432 03 82

Ürün Seçim Politikamız

Kullandığımız ürünlerin TSE ve ISO belgelerine sahip olmalarına dikkat ediyoruz. Kalitesiz ürün, sağlıksız üründür. Bizimle çalıştığınızda aklınız geride kalmayacak.

Bu konu bizim uzmanlık alanımız

Lokma ve Pişi Dağıtım Ekibi Kiralama işi basit değildir, Uzman bir kadro, emek, devamlı çalışma gerektirir. Bunu biliyoruz ve sizin için en iyisini sunmak için devamlı kendimizi geliştiriyoruz.

 • Abdi İpekçi Lokma ve Pişi Dağıtım Ekibi Kiralama
 • Bağlarbaşı Lokma ve Pişi Dağıtım Ekibi Kiralama
 • Bayramoğlu Lokma ve Pişi Dağıtım Ekibi Kiralama
 • Cami Lokma ve Pişi Dağıtım Ekibi Kiralama
 • Emek Lokma ve Pişi Dağıtım Ekibi Kiralama
 • Fevzi Çakmak Lokma ve Pişi Dağıtım Ekibi Kiralama
 • Kazımkarabekir Lokma ve Pişi Dağıtım Ekibi Kiralama
 • Nenehatun Lokma ve Pişi Dağıtım Ekibi Kiralama
 • Osmangazi Lokma ve Pişi Dağıtım Ekibi Kiralama
 • Pirireis Lokma ve Pişi Dağıtım Ekibi Kiralama
 • Sırasöğütler Lokma ve Pişi Dağıtım Ekibi Kiralama
 • Yalı Lokma ve Pişi Dağıtım Ekibi Kiralama
 • Yeni Lokma ve Pişi Dağıtım Ekibi Kiralama
 • Zincirlikuyu Lokma ve Pişi Dağıtım Ekibi Kiralama

Forum & Yorumlarınız :

Osman Ilıman
İyi günler halka şeklinde lokma yapıyor musunuz. Biz onu seviyoruz o şekilde yapılırsa daha çok memnun oluruz. Aslında bizim lokma için bir nedenimiz yok. Bugün aklımıza geldi ne zamandır hayır yapmıyoruz dedik. Bu sıralar camidede hiç lokma dağıtımı görmedik. Güzel olur bizim bu cuma lokma dağıtımı yapmamız. Nenehatunda olsun istiyoruz. Ne kadar olsun cumaları çok gider siz ne kadar uygun görürseniz kabul ederiz.
Kocaeli 7/24 Organizasyon
Osman bey irtibat numaramızdan bize ulaştığınızda ekip arkadaşımız size detaylı bilgi verecek, iyi günler.
Lale Oğlak
Kolay gelsin ben sadece pişi yaptırmak istiyorum bu olur mu. genelde lokma yaptırılıp az miktarda yanında pişi oluyor. ben sadece pişi istiyorum çünkü çok miktarda yaptıracağım. bütçemde ancak tuzlu yapılmasına yeteceği için bu şekilde düşündüm. Şöyle bir şey var ben çok dağıtılmasını istemiyorum. Vereceğim yerler belli. Toplu olarak vereceğim bir kaç yer var. Öğrencilerin, yaşlıların, muhtaç olanların kalacağı yerler. Umarım lezzetli olurda yiyen herkes beğenir benimde içime siner.
Kocaeli 7/24 Organizasyon
Lale hanım istediğiniz gibi istediğiniz kadar pişi yaparız ve dağıtmadan size veririz. Adres ve diğer bilgiler için lütfen bizimle iletişime geçin.
Tarkan Yavaş
Ramazan çadırında iftarlık için lokma döktürmek istiyorum ama kaç kişi olacağını bilemiyorum siz tahmini olarak bilirsiniz sanırım ve bunun fiyatı ne olur
Kocaeli 7/24 Organizasyon
merhaba tarkan bey istediğiniz sayıda lokma dökebiliyoruz tahmini bir sayı vermeniz bizim için yeterli
Zeynep Meriç
mrb bu lokma dağıtımını kiloya göre fiyat veriyorsunuz adete göre mi sayıya göre belirlediğiniz standart bir şey var mıdır
Kocaeli 7/24 Organizasyon
merhaba zeynep hanım fiyatlar isteğinize göre çeşitlilik gösteriyor bizi aramanız daha sağlıklı olur fiyat teklifimizi ve hizmetimiz hakkında bilgi vermek isteriz

10 + 2 =

Bize Ulaşın

Fiyat ve Bilgi Almak İçin
0532 432 03 82

Ödüllerimiz ve Referanslar

Fotoğraflar

Fotoğraflar

Fotoğraflar

Etiket Bulutu